Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0