Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0