Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0