Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0