Titles you rated
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
RumbaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
One Fine MorningRated ★ 4.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0
Twittering Birds Never Fly: Don't Stay GoldRated ★ 4.0
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0