Titles you rated
I Want to Escape from Princess LessonsRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Say I Love YouRated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 3.5
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
A Boss and a BabeRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 4.0