Series
Ratings
159
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0