Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0