Movies
Ratings
566
Last VegasRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0