Movies
Ratings
212
Inside OutRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Smart PeopleRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5