Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0