Movies
Ratings
113
UpgradeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BrünoRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.5
Swiss Army ManRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0