Titles you rated
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
God's Not DeadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0