Series
Ratings
223
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
TempestRated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The SoldiersRated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0- 여왕벌게임Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 4.0