Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Innocent WitnessRated ★ 1.0
I Can SpeakRated ★ 0.5
Miss BaekRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0
Taipei ExchangesRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- Oink OinkRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0