Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0