Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5