Titles you rated
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0