Movies
Ratings
326
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The World of SilenceRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0