Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
CloseRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
A Twelve-Year NightRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5