Titles you rated
Candy JarRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5