Series
Ratings
90
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0