Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0