Movies
Ratings
431
ThelmaRated ★ 4.0
TagRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
UnfrostedRated ★ 3.0
Old DadsRated ★ 0.5
FocusRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 1.5
Bullet TrainRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
You PeopleRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5