Series
Ratings
21
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.5