Series
Ratings
93
Yong PalRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0