Titles you rated
 ChefRated ★ 5.0 ChefRated ★ 5.0
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 The Terror LiveRated ★ 2.5 The Terror LiveRated ★ 2.5
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 Now You See Me 2Rated ★ 4.0 Now You See Me 2Rated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 Inside MenRated ★ 3.5 Inside MenRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.0 A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
 The Face ReaderRated ★ 2.5 The Face ReaderRated ★ 2.5
 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 3 IdiotsRated ★ 3.0 3 IdiotsRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 1.0 SunnyRated ★ 1.0
 The ThievesRated ★ 0.5 The ThievesRated ★ 0.5
 SnowpiercerRated ★ 2.0 SnowpiercerRated ★ 2.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.5 The Beauty InsideRated ★ 4.5
 Your Name.Rated ★ 4.5 Your Name.Rated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 5.0 AssassinationRated ★ 5.0