Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 1.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0