Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0