Titles you rated
Family PlanRated ★ 4.0
Shining GirlsRated ★ 3.0
Raised by WolvesRated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 2.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5