Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 5.0
PiperRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
OriumeRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5- SuriseRated ★ 5.0