Movies
Ratings
127
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.5