Movies
Ratings
156
Extreme JobRated ★ 3.5
Our FatherRated ★ 4.0
Walk with MeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
FyreRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0