Series
Ratings
67
As You Stood ByRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Court of GoldRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0