Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
YouthRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0