Movies
Ratings
17
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0