Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.5
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 5.0