Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Road WarsRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5