Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0