Titles you rated
The PostRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0