Movies
Ratings
516
Hana and AliceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Someone GreatRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0