Series
Ratings
18
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0