Movies
Ratings
1001
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
CountdownRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
My Captain Mr. UndergroundRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0- Quo VadisRated ★ 3.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.0