Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
American WeddingRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0