Series
Ratings
22
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5