Series
Ratings
12
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0