Series
Ratings
34
Fight For My WayRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5