Series
Ratings
149
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.5