Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5