Titles you rated
- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
(OO)Rated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
Ethel & ErnestRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0